Obserwatorzy

wtorek, 22 marca 2016

kartkowy minimalizm

Tak jak w tytule prosto i minimalistycznie.
Haftowana karteczka powstała tylko jedna. Innych kilka powstało z tego co miałam w domu bez szaleństw i z motywem klasycznym jaja.

 


I ta jedna odmienna:)))


Spokojnego przedświątecznego czasu!:)

6 komentarzy:

 1. Może i minimalistyczne ale urocze bardzo :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Elu, może i minimalistyczne karteczki, ale jakże piękne. Zaskoczyłaś mnie niesamowicie! Zwłaszcza, że w świecie blogowym praktycznie nie ma mnie od dłuższego czasu, tym bardziej cenię pamięć! Dodatek do kartki cudowny :) i z motylkami :) Pamiętałaś! Tym bardziej doceniam. Bardzo, bardzo dziękuję, życzę wesołych spokojnych świąt dla Ciebie i całej Twojej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kartkę z przedostatniego zdjęcia wyciągnęłąm dziś ze skrzynki. Serdecznie dziękuję za piękne życzenia i bardzo ładną kartkę. Ja niestety nie wysłałam do Was - bardzo przepraszam i życzę Wam szczęśliwych, zdrowych, błogosławionych Świąt oraz wiosennej pogody ducha.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam serdecznie,
  Nazywam się Klaudia. Serdecznie zapraszam Cię do dołączenia do nowego serwisu Platforma Kreatywna http://platformakreatywna.com/, gdzie zrzeszamy wszystkie kreatywne strony. Swoim klubowiczom oferujemy zniżki na produkty, informacje o wydarzeniach, spotkania oraz darmowe pliki do pobrania. Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Elu, karteczki piękne! Bardzo dziękuję za jedną z nich i życzenia świąteczne. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za pozostawiony ślad:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...