Obserwatorzy

wtorek, 26 października 2010

Niespodzianka:)

Tak mi się jakoś udało, że zgadłam u Edy zagadkę co oddała do oprawy.  I już wczoraj dostałam śliczną niespodziankę - komplecik podkładek. Jest śliczny. Piękne dobrane, jesienne kolorki i perfekcyjnie uszyte.
Moje panny jak zobaczyły to stwierdziły "jakie śliczne, mama i 4 dzidzi:)" - dzieci to mają skojarzenia:)))
A sam komplecik prezentuje się tak:Edytko bardzo, bardzo Ci dziękuję za śliczny prezencik (na żywo też się kiedyś wyściskam)!!!:)  To będzie wyjątkowy komplecik, bo pierwszy z okresu mojego skromnego blogowania.

poniedziałek, 18 października 2010

Różowe woreczki do przedszkola:)

Wyszło mi prawie w ramach  Różowego Tygodnia. Co prawda nigdzie się nie deklarowałam, bo bardzo nie lubię nie dotrzymywać słowa, ale udało mi się stworzyć coś różowego - woreczki na strój gimnastyczny dla moich przedszkolnych dziewczynek.

Najpierw był hafcik, zeszło mi na wybieraniu alfabetu i wyszło na to, że skorzystałam z tego który lubię:)


Przy okazji mała dydresja na temat nici Madeira - to te cieniowane. Nie znam za bardzo tej firmy, xxx ta muliną pierwszy raz, ale rwała mi się strasznie. I nie wiem kupiłam jakieś zleżałe nici czy one tak mają, że trzeba krótkie kawałki brać - jak na piewsze wrażenie to nie specjalnie
Hafcik z bliska.


Później szycie, miałam trochę inną koncepcję, ale pomocnice chciały z misiem, więc efekt końcowy wyszedł taki:


Tu gotowe woreczki już ze strojami w środku czekają na zabranie do przedszkola.I na koniec chciałam zaprosić do zabawy Świąteczny SAL  może ktoś się jeszcze skusi:)


oraz dziękuję Wszystkim zaglądających tych co zostawiają po sobie ślad i tym co nie:)  Jest mi bardzo miło gościć w moim małym świecie.

niedziela, 10 października 2010

Jesienny bukiet

Na razie w październiku żyję w niedoczasie, ale mam nadzieję, że jakoś pamału wszystko się unormuje.
Jesienna, słoneczna pogoda sprzyja spacerom, to trzeba korzystać .... a dla moich małych panien jest to szałeństwo zbierania liści:)
Z pięknych kolorowych liści można zrobić np. jesienny bukiet:)


Pozdrawiam Wszystkich Odwiedzających i życzę (sobie też) spokojnego tygodnia:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...